Ogłoszenia duszpasterskie 7.07.2019

14 NIEDZIELA ZWYKŁA

7 lipca 2019 roku

1. Od dzisiejszej niedzieli następuje zmiana godzin Mszy świętych w niedziele w naszym kościele. Godziny odprawianych Mszy świętych są następujące: 7:00; 9:00; 10:30; 12:00 i 18:00.

2. Jeszcze dzisiaj w zakrystii można złożyć podpis pod projektem ustawy, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną według standardów WHO. Projekt ustawy ma zagwarantować zwiększenie ochrony prawnej dzieci przed demoralizacją i przemocą seksualną. Został stworzony przez Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” wobec:

  • powszechności i bezkarności działań „edukatorów” seksualnych wkraczających do szkół;
  • masowego oswajania dzieci i młodzieży z treściami niszczącymi poczucie wstydu;
  • promocji wśród polskich uczniów homoseksualizmu;
  • wykorzystywania „edukacji” seksualnej do uzależnienia dzieci od seksu;
  • forsowania edukacji seksualnej opartej o Standardy Edukacji Seksualnej w Europie przez władze niektórych miast polskich.

3. W czwartek 13 lipca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie:

  • 18:00   Msza święta
  • 18:40   Różaniec w kościele i procesja ze śpiewem pieśni i świecami wokół kościoła. Przynieśmy świece z osłonami.

4. Młodzież wyjeżdża na rekolekcje oazowe w Zasadnem we wtorek 16 lipca o godzinie 8:15.

5. W sobotę 27 lipca przedstawicielki Apostolatu Maryjnego udadzą się busem na pielgrzymkę na Jasną Górę w Częstochowie, gdzie odbędzie się zjazd Apostolatu Maryjnego. W busie są jeszcze wolne miejsca. Jeśli ktoś chciałby jechać z Apostolatem w tym dniu na Jasną Górę, prosimy o zgłoszenie w zakrystii.

6. Dnia 17 czerwca wrócił odnowiony oddany przed rokiem do renowacji ołtarzyk św. Antoniego. Wystawiony jest na stoliku na stopniach prezbiterium  przy figurze Matki Bożej.