Intencje mszalne

   24.03.2019 – III Niedziela Wielkiego Postu
600 † Alicja Stachowicz w 1 rocz. śm. od Urszuli
730       † Władysław, Aniela Machura z synem Stanisławem i Janina Mąsior
900 † Stanisław Szafraniec w 4 rocz. śm. od żony i dzieci
1000 † Bogusław Zieliński z rodzicami i rodzeństwem
1030 † Zofia Zaborska – greg.
1200 - dziękczynna w 80 rocz. ur. Bogusławy z prośbą o dalszą opiekę MB i św. Maksymiliana
† Artur Halemba w 6 rocz. śm. z rodzicami i teściami od żony i córek z rodzinami
1315 † Jan Mika w 4 rocz. śm. od syna i córek
1630 - za parafian
1900 - dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Adama Czebotara w 3 rocz. ur.
D.E. † Antonina i Stanisław Klaja
   25.03.2019 – Poniedziałek – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
630 † Andrzej Luber z żoną Anną z synem Włodzimierzem w 20 rocz. śm.
† Helena Pyrdoł z mężem Henrykiem od koleżanek
† Stanisław Waluś w 1 rocz. śm. od żony, synów i wnuków
700 † Jan Ryś z żonami: Zofią i Bronisławą, z córkami, synami oraz zmarli krewni Ryś i Myśliwiec od córki Władysławy
900 † Edward Skrzypaszek – od żony i syna
1700 - Msza św. w ramach Diecezjalnego Dnia Świętości Życia
1830 † Maria, Bożena i Marian Sztafrowscy oraz Eugeniusz i Alicja Matula
† Rozalia Sandacz w rocz. śm. od córki
† Zofia Zaborska – greg.
† Maria Pietrucha w 1 rocz. śm. od męż
   26.03.2019 – Wtorek
630 † Zdzisław Zając od chrześniaka Mariusza
† Andrzej Domański w rocz. śm. z ojcem Mieczysławem
700 † Barbara Czarny – od pracowników OBR
† Zofia Zaborska – greg.    
900 † Ignacy i Maria Woźniczka, Władysław i Antonina Pawlik
1830 † Kazimierz Ichniowski w 3 rocz. śm. od żony, córki i wnuczki 
† Genowefa i Józef Mergo w rocz. śm. od córki
† Wawrzyniec Janiga w 25 rocz. śm. z synem Jackiem w 3 rocz. śm.
  27.03.2019 – Środa 
630 † Kazimierz Jafernik – od żony Haliny 
† Helena i Józef Kowalczyk
† Janusz Grobelny – od córki Bożeny z rodziną
700 † Jan Janowski – od syna Krzysztofa
900 † Zofia Zaborska – greg.
1830 zbiorowa za zmarłych
† Stanisław Ligęza – od Agaty Zużałek z rodziną
† Marta Wnętrzak od rodziny Surowców
† Aleksandra Szałaśna od współpracowników z Firmy Budowlanej Rydz
† Stanisław Wolas – od Andrzeja Licheńskiego z rodziną 
† Tadeusz Woźniak od rodziny Kraszewskich
† Maria Stańczyk od wnuków: Tomasza, Roberta, Edyty Stańczyk
† Maria Broszkiewicz – od Urszuli i Jana Wełna z Pogwizdowa
† Krystyna Gworek – od Jarosława Chodackiego z rodziną
† Zofia Lorenc – od Stefanii Gabryś z Bielan
† Danuta Greczner – od Bożeny i Marka Flasz z rodziną
† Stanisław Matlak od rodziny Pokusów i Korczów
† Antoni Staszczyk – od Moniki i Zdzisława Wiszniewskich z rodziną
† Anna Chorąży – od Kazimierza Legień z rodziną z Radoczy  
† Czesława Bylica od Elżbiety i Jacka Majerów z dziećmi 
† Marianna Żabińska od Henryka Żabińskiego z rodziną
† Rozalia Rzeszutko – od siostrzenicy Aliny i siostrzeńca Henryka z rodzinami 
† Janusz Czernek – od rodziny Bieniek
† Cecylia Góralczyk – od pielęgniarek DPS Bobrek 
† Jan Jastrzębski od Władzi i Darka z rodziną 
† Józef Szymonik – od sąsiadów z ul. Różanej 1
† Maria Żurek od Jarosława Żurek z rodziną
† Roman Pikuła od Grażyny z rodziną
† Henryka Nędza od kolegi z ul. Śniadeckiego 45/3 
† Leokadia Wąż od rodziny Binieckich
† Janina Knutel – od wnuczki Ewy z rodziną
† Helena Wołek od męża i dzieci z rodzinami
† Krzysztof Wołek w 2 rocz. śm. od ojca i rodziny
† Zdzisław Piwczyk od siostrzeńca Krzysztofa z rodziną
† Józef Janeczko – od współpracowników córki Małgorzaty z Powiatowego Zespołu nr 4
† Władysława Sajdak w 2 rocz. śm. od męża i córki
† Maria Korzeniowska – od chrześnicy Bożeny z rodziną
† Tadeusz Nowotarski – od wnuczki Ani z rodziną
† Zdzisław Góralczyk – od personelu pielęgniarskiego III Oddz. Chorób Wewnętrznych
† Wanda Szczepańska – od wnuczki Anity z rodziną
† Włodzimierz Lachendro – od sąsiadów z klatki nr 6
† Marek Faber – od szwagierki Doroty z rodziną
† Zofia Jarnot w 3 rocz. śm. z mężem Marianem, rodzicami i teściami 
         † Stanisława Data – od siostry Zofii z Nadią
† Józef Biela – od siostry Haliny z rodziną z Tychów
† Helena Biały – od syna z rodziną
† Bogdan Walus – od siostry z mężem
† Stefania Gaździk – od sąsiadów z klatki nr 30
† Irena i Roman Ziarkowscy – od wnuczki Madzi z rodziną
† Marian Rybacki w 6 rocz. śm. z żoną Janiną – od dzieci
† Stanisława Data w rocz. śm. od córki i Bartka
  28.03.2019 – Czwartek 
630 † Zofia Lorenc – od córki Alicji z rodziną
† Zofia Zaborska – greg.
† Halina Serafin – od sąsiadów z VII piętra 
† Stanisław Szymakowski od Krystyny Maroszek z rodzinami z B-B, Gliwic i Jaworzna 
700 † Maria Korzeniowska – od brata Stefana z rodziną z Gliwic
† Janina Madeja – od synowej i wnuków
† Kazimierz Grzybek w 5 rocz. śm. od żony, córki i syna z rodzinami  
900 - dziękczynna w int. Zofii Żurek z ok. 91 rocz. ur. z prośbą o zdrowie i Boże błog.
1830 zbiorowa za zmarłych
† ks. kan. Stanisław Górny
† Stefania Kwarciak – od Augustyna i Wiesława Płonka z rodziną
† Stanisława Kurzeja od Urszuli Mucha
† Józef Krystian – od Agnieszki Dąbrowskiej i Justyny Kramarczyk
† Krzysztof Suchara – od rodziny Dajka
† Stefania Babiuch – od sąsiadów z klatki nr 58
† Zdzisław Zając od Anny Dziędziel z rodziną
† Włodzimierz Pawlik – od rodziny Kożuch
† Antoni Staszczyk – od Jolanty i Jacka z Kóz 
† Janusz Grobelny – od szwagierki Ireny z mężem z Brzezinki  
† Krystyna Kubik – od Heleny Zubel z siostrą Małgorzatą 
† Czesława Galoch od chrześnicy Moniki z rodziną 
† Ryszard Badowski – od kolegów syna z Oddz. Wiertniczego Kopalni Piast 
† Józef Długajczyk od Jurka z rodziną 
† Roman Pikuła od chrześnicy Barbary z rodziną 
† Maria Harasymowicz – od Jadwigi i Ryszarda Paczwa 
† Józefa Kuligowska – od Andrzeja Kała z rodziną 
† Zofia Kuliga – od Krystyny Mościbrody 
† Agnieszka Handzlik – od brata Józefa z córkami i rodzinami
† Dariusz Głownia w 8 rocz. śm. od mamy i rodzeństwa
† Anna Mendyk – od rodziny Wyrobów 
† Włodzimierz Lachendro od sąsiadów z klatki nr 6
† Kazimierz Krzemień od rodziny Krzakałów z Dworów II i Monowic
† Józef Biela – od Józefa Wojdyła z rodziną
† Franciszek Juraszek – od Elżbiety i Janusza Kuna
† Krystyna Kuk – od Ady i Marcina Szymakowskiego z dziećmi
† Patryk Wanat – od cioci Genowefy Nowak 
† Katarzyna Pacyga – od córki i synów 
† Stanisław Data od Barbary i Stanisława Kucharz
† Stanisław Suślik od sąsiadów z ul. Śniadeckiego 47
   29.03.2019 – Piątek
630 † Zofia Zaborska – greg.
† Czesława Bylica – od córki Urszuli
† Janusz Grobelny – od rodziny Paluchowskich
† Antoni Staszczyk – od córki Bernadetty z mężem i wnuczki Małgorzaty
700 † Kazimierz Jafernik – od syna z żoną 
900 † Katarzyna i Władysław Noga, brat Tadeusz, siostra Cecylia i szwagier Stanisław Czardyban od siostry z rodziną z Krakowa  
1830 - o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę MB Fatimskiej dla ks. prałata Józefa Niedźwiedzkiego od Straży Honorowej NSPJ
† Józef Pytka w 9 rocz. śm. od żony i wnuczek
† Adolf Feliksiak w 18 rocz. śm. od córek i zięcia
† Joanna i Kazimierz Hryciuk z synem Wiktorem – od córki Barbary
   30.03.2019 – Sobota
630 - w int. Romana i Stanisławy Sobczak z ok. 30 rocz. ślubu z prośbą o potrzebne Boże błog., opiekę MB i zdrowie na dalsze lata
† Kazimierz Jafernik – od wnuków Michała i Rafała
700 † Jan Janowski – od córki Magdaleny z rodziną
† Zofia Zaborska – greg.
900 † Mieczysław Toporczyk z bratem Markiem i ojcem Janem
1830 - O Boże błog. i powrót do zdrowia dla Józefy
   31.03.2019 – IV Niedziela Wielkiego Postu 
600 † Janina, Bronisław, Marian Janusz
730 † Teofil Drabczyk z synem Janem – od syna Józefa z żoną
900 † zmarli z rodziny Jasińskich, Stefania, Feliks, Teresa od syna 
1000 † Franciszek Pawlik – od żony, dzieci, wnuków i siostry z rodziną 
1030 † Jadwiga i Tadeusz Ćwiek od siostry z rodziną 
1200 † Teresa i Franciszek Główczyk od dzieci
1315 † Zofia Zaborska – greg.
1630 - dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MB w dniu imienin dla Kornelii – od Stanisławy
1900 - za parafian
D.E. - o Boże błog. dla dzieci, wnuków i prawnuków od babci