Intencje mszalne

  23.09.2018 – 25 Niedziela zwykła
600 † Zofia i Marian Polak z synem Lechem oraz Agnieszka Nycz – od syna
730      † Leszek Ryczko w 21 r. śmierci – od żony i dzieci
900 † Józef Pielak w 11 r. śmierci – od żony i córki z rodziną
1000 – z a parafian
1030 † Katarzyna Sroka w 20 r. śmierci
1200 – w int. Ewy i Władysława z okazji 50 rocznicy małżeństwa i Ewy z okazji 70 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie na dalsze lata
  † Rozalia Szarek – od córki Urszuli z rodziną
1315 † Maria Lichota w 22 r. śmierci z mężem Janem, z córką Zofią i synem Henrykiem – od siostry
1630 † Bronisław Zontek w 5 r. śmierci z siostrami, rodzicami i teściami
1900 † Zbigniew Kwarciak w rocznicę śmierci z siostrą Elżbietą
D.E – dziękczynna za przeżyte lata z prośbą o błog. dla dzieci, wnuków i prawnuków – od babci
 

 

24.09.2018 – Poniedziałek

630 † Stefania Chomentowska – od córki z mężem
  † Zofia Walusiak – od Ewy i Jerzego Janiczek
700 † Paweł Kolasa – od szwagrów: Roberta i Grzegorza
  † Jerzy Mielczarek – od koleżanek i kolegów geodetów
900 † Halina Monica w 1 r. śmierci – od córek i mamy
1830 † Adam Sekuła z ojcem Józefem – od żony, dzieci i wnuków
  † Mieczysław Spytkowski oraz Franciszek Małodobry z żoną Stanisławą i córkami: Marią i Emilią
   
  † Franciszka Marchelewicz i Józefa Walulik  - od wnuczki Stanisławy z rodziną
 

 

25.09.2018 – Wtorek

630 † Maria Matląg – od syna z żoną i wnukami: Tomaszem i Anną
  † Adam Norymberczyk – od Władysława Baran z rodziną
  † Halina Piwowarczyk – od męża Zdzisława
700 † Czesław Śleczka w rocznicę śmierci – od córki
  † Aleksander Banach – od syna Bogdana
900 † Bogdan Markowski – od sąsiadów z al. Słowackiego 58, 56 i 54
1830 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla babci  z wnuczką
  † Helena Kasprzyk – od męża oraz Władysław Noworyta – od żony Marii
  † Zbigniew Węgrzyn w 6 r. śmierci z rodzicami, teściami i rodzeństwem
 

 

26.09.2018 – Środa

630 † Ignacy Jan Wiertel z rodzicami i teściami – od żony i dzieci z rodzinami
  † Krystyna Protaś – od kolegów z pracy syna z firmy Ekomonting
700 † Anna Kwaśna w rocznicę śmierci – od męża i córek z rodzinami
  † Maria Mrowiec – od chrześnicy Marii
900 † Jan i Anna Matuzik z córką i synami – od córki
1830 zbiorowa za zmarłych
  † Mirosław Szewczyk – od rodziny Wasilewskich
  † Anna Gabryś – od rodziny Krawczyk
  † Kacper Konior – od Anki i Tomka Kasprzyk
  † Jan Mentelski – od koleżanek córki z Przychodni Rejonowej Nr 2
  † Krystyna Oszastowska – od sąsiadów: Wandy i Stanisława Szczypkowskich
  † Maria Grobelny – od sąsiadów z ul. Kopernika 2
  † Helena Pędziwiatr – od firmy Promyk
  † Maria Ćwiklik – od siostrzeńców: Krystyny i Janusza z rodzinami
  † Alicja Stachowicz – od koleżanek i kolegów ze „Społem” PSS w Oświęcimiu
  † Aniela Brózda – od Teresy i Franciszka Szydłowskich z rodziną
  † Walter Kinalczyk – od rodziny Napierajów ze Szpitalnej
  † Gustaw Jarosz – od Róży Matki Bożej Częstochowskiej
  † Emilia Ficek – od sąsiadów z ul. Szpitalnej 108 i 110
  † Anna Cichoń – od rodziny Warzechów
  † Wojciech Kocimski – od rodziny Barbary i Izabeli Wołodźko
  † Mieczysław Ogarek – od rodziny Łukasza oraz Joanny Brodzińskiej
  † Dominik Gabryś – od Piwowarczyków z Gromca
  † Edward Łukasik – od Krystyny Wilk z rodziną i Ireny Tomala z rodziną
  † Władysław Jarosz – od sąsiadów z bloku
  † Janina Daczyńska – od Domowego Kościoła Diecezji Bielsko-Żywieckiej
  † Władysława Pietkiewicz – od Zofii i Henryka Pudełko
  † Jadwiga Gołdynia – od koleżanek: Alicji i Haliny
  † Stanisław Rajewski – od Heleny Zaczyk
  † Halina Piwowarczyk – od całej rodziny Bocheńskich
  † Kazimiera Zając – od Teresy z córkami
  † Monika Heród – od Jana Dziedzica z rodziną
  † Józefa Wrona – od rodzin: Zamojskich i Toporkiewicz z Limanowej
  † Krystyna Czarkowska – od Jana Sikory z rodziną
  † Celina Jaskółka – od Zofii i Stanisława Marszałek
  † Michalina Kopeć – od pielęgniarek Oddziału Chirurgii Ogólnej
  † Krystyna Bartel – od byłych sąsiadek: Małgorzaty, Danuty i Beaty z rodzinami
  † Zbigniew Pisz – od Anny i Ryszarda Michalak
  † Helena Żak – od chrześniaka Marcina z rodziną
  † Maria Trzęsimiech – od koleżanek i kolegów z zakładu pracy córki Bogumiły
  † Jadwiga Pisarek – od Marii i Andrzeja Giżyckich
  † Teresa Olma – od rodziny Białasów
  † Rozalia Ryczko – od sąsiadów Palków
  † Stefan Sanak – od kuzynki Alicji z rodziną
  † Dorota Czapiewska – od synowej Małgorzaty z synem Kamilem i Danielem
  † Zdzisław Wójcik – od Krystyny i Ryszarda Domasik
  † Henryk Stańczyk – od sąsiadów z ul. Budowlanych 35
  † Danuta Wacławek w 1 r. śmierci – od męża, córki Beaty i syna Artura z wnukami
  † Zofia Surowa – od Anny Kania
  † Zofia Sporysz – od chrześnicy Doroty z rodziną
  † Rozalia Szarek – od siostry Anieli
  † Jerzy Kaczmarek i zmarli z rodziny – od żony i syna Andrzeja
  † Prakseda i Julian Pławski, Franciszek i Natalia Pepol
  † Barbara i Zbigniew Stefanowscy – od Urszuli z rodziną
  † Maria Janczukowska – od Guzdków z Kęt
  † Helena Jarosz – od syna z żoną
  † Marian Bajer – od syna Krzysztofa z rodziną
  † Włodzimierz Lubański – od przyjaciół z Oświęcimia
  † Anna Skowron – od rodziny Bruzdów i Kubiców
  † Bernard Broniarczyk – od mamy i taty Kwietniów
 

27.09.2018 – Czwartek

630 † Edward Wiśniewski – od wnuczki Anny z rodziną
  † Maria Pietrucha – od sąsiadów z klatki nr 24
  † Anna Kiwior – od syna Zbigniewa z rodziną
  † Maria Zaręba – od Marii i Antoniego Lachman
700 † ks. Czesław Jurczyk w 11 r. śmierci – od siostrzenicy Ewy z mężem
  † Krystyna Wierzba z mężem – od córki Ewy z mężem i dziećmi
900 † Krzysztof Hnat w 15 r. śmierci – od mamy, córki i brata z rodziną
1830 zbiorowa za zmarłych
  † ks. kan. Stanisław Górny
  † Andrzej Wielicki – od Marzeny, Andrzeja i Michała
  † Augustyn Flejtuch w 3 r. śmierci z rodzicami, rodzeństwem, teściami, szwagrami: Andrzejem i Adamem – od żony z rodziną
  † Ryszard Juruś – od żony z rodziną
  † Jolanta Wróbel – od taty z rodziną
  † Anna Węgrzyn – od syna z rodziną
  † Aniela Pędziwiatr – od córki z rodziną
  † Walter Kinalczyk – od Marii Baran z rodziną
  † Krzysztof Wabik – od Lucyny, Agnieszki i Anny z rodziną
  † Zofia Baran – od Teresy, Roberta i Marii Opalińskich
  † Robert Obrzut – od koleżanek i kolegów z pracy
  † Wojciech Piłat – od kolegi Grzegorza Rydzikowskiego z rodziną
  † Helena Wojakiewicz – od Kingi i Natalii Gębczyk
  † Edward Łukasik – od koleżanek i kolegów z klubu Karpaty
  † Janina Daczyńska – od Barbary Pilarskiej
  † Piotr Kasperczyk – od koleżanek córki Łucji z gastronomii z PZ nr 4
  † Jadwiga Gołdynia – od Barbary i Adama Kos z rodziną
  † Stanisław Rajewski – od Beaty i Mariusza Wiszniewskich z rodziną
  † Helena Talewicz w 5 r. śmierci – od dzieci
  † Paweł Kolasa – od kuzynek: Justyny i Jadzi z Radoczy
  † Marcin Brańka – od rodziny Hawrylczuk i Ziemniak
  † Kazimiera Tuleja – od Zofii Łukowicz z córką Dorotą
  † Zbigniew Franczyk – od rodziny Jarmułowiczów
  † Michalina Kopeć – od rodziny Adamczyk
  † Barbara Klimczak – od rodziny Kawiorskich
  † Maria Mrowiec – od rodziny Żółtków z Nowego Targu
  † Barbara Leśniewska – od pracowników, rodziców i uczestników Świetlicy Terapeutycznej Fundacji im. św. Brata Alberta w Chełmku
  † Teresa Banik – od wnuków i Władysławy
  † Anna Gębołyś – od Krzysztofa Nowaka z rodziną
  † Stanisława Paszek – od rodzin: Małysa i Skrzypek ze Stryszawy
  † Rozalia Ryczko – od sąsiadów: Michalakowej i Szafrańców
  † Zofia Adamczyk z mężem – od siostry Władysławy z rodziną
  † Tadeusz Mostowik w 5 r. śmierci – od mamy i córki z rodziną
  † Leon Szymczyk – od żony Kazimiery i córki Jolanty
  † Rozalia Połącarz – od Sroków, Hurników i Chylaszków
  † Aleksander Banach – od syna Sławomira z rodziną
  † Rozalia Szarek – od siostrzeńców
  † Marian Bajer – od Barbary, Łukasza i Michała
  † Maria Janczukowska – od rodziny Kumiszczów z Gawrych Rudy
  † Emilia Drabik – od Krystyny Studenckiej i Stefanii Bzibziak
  † Helena Jarosz – od wnuka Artura z rodziną
  † Bartłomiej Gembala – od Anny i Józefa Kubik z Oświęcimia
  † Maria Marchelewicz – od brata Edwarda z żoną
  † Zbigniew Pisz – od siostry z rodziną
  † Bernard Broniarczyk – od brata Waldemara z rodziną
  † Jan Mańkut – od bratanka Andrzeja z rodziną
  †  Józef i Józefa Jędrzejczyk z synami: Wiesławem i Stanisławem
  †  Władysław Naras – od córki Barbary i wnuczki Ewy z rodziną
  †  Urszula Krajewska – od Ireny Mielczarek, koleżanki z pracy córki Hanny
 

 

28.09.2018 – Piątek

630 † Maria Matląg – od męża
  † Helena Pędziwiatr – od syna Adama z żoną i wnuka Krzysztofa
700 † Bogdan Markowski – od siostry z mężem i synem
  † Edmund Boiński – od syna Marcina z rodziną
900 † Wacław Kołodziej z rodziną
1830 † Stefania i Alojzy Włoszek – od wnuków
  † Maria Słabuszewska – od Wandy Rataj
  † Leszek Leszczyński w 2 r. śmierci – od siostry Ewy
  † Eugeniusz Witkowski z braćmi
 

 

29.09.2018 – Sobota

630 – o błog. Boże oraz orędownictwo świętych Archaniołów dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin
  † Władysław Tasior w 3 r. śmierci
  – dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Beaty
  † Ignacy Skawicki w 18 r. śmierci – od żony, córek i wnuków
700 – dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży św. Teresyi ich rodzin oraz za zmarłe członkinie
   
  – o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla misjonarzy oraz o nowe powołania misyjne
900 † Józef Reczek w rocznicę śmierci – od siostry
1830 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i wszelkie łaski dla Janiny w 80 rocznicę urodzin
  † Maria Szydłowska w 1 r. śmierci – od rodziny
  † Beata Orlanka i Daniel Wojtyna – od wychowawcy oraz koleżanek i kolegów z klasy