Intencje mszalne

23.06.2019 r. – Niedziela

6.00

- za Parafian

7.30

† Wanda i Władysław Konior z wnukiem Kacprem

9.00

† Wanda Zygmunt – od męża i dzieci

10.00

† Jan Krzemień – od żony, dzieci i wnuków 

10.30

† Walter Kinalczyk – greg. 

12.00  

- o Boże błog., zdrowie, opiekę MB i dary Ducha Świętego w 10 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa dla Katarzyny i Michała Sałak z dziećmi Gabrysią i Wojtusiem

 

† Jerzy Płaszczyca

13.15

† Krzysztof Lipiński – od żony

16.30

† Włodzimierz Ćwiertnia z okazji dnia ojca – od córki Beaty

19.00

- o Boże błog. z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Bartłomieja

D. E.

† Daniela Danusia Ledwoń z mężem Krzysztofem

 

 

24.06.2019 r. – Poniedziałek

6.30

† Jan Dębczuk z ok. imienin ze szwagrem Janem – od żony i dzieci

 

† Jan Chojnicki, wnuk Michał, Marianna i Jan rodzice, Rozalia i Władysław Tusińscy  

7.00

† zmarli szwagrowie: Jan, Jan, Stanisław, Józef i Jerzy – od Józefa  

9.00

- o zdrowie i Boże błog. dla Janiny Bartula

18.30

† Walter Kinalczyk – greg.

 

† Jan Ryś – od żony i córki Doroty z rodziną  

 

† Roman i Anna Oczyńscy, Mieczysław Tokoń

 

 

25.06.2019 r. – Wtorek

6.30

- o Boże błog., zdrowie i wszelkie łaski dla Elżbiety z mężem oraz Daniela z rodziną

 

- dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie i dary Ducha Świętego dla całej rodziny

7.00

† Zofia Kawczak – od syna Romana z rodziną

 

† Rozalia Fileńska – od siostrzenicy Tosi     

9.00

† Jan Wiertel – od żony i dzieci z rodzinami

 

† Tadeusz Jakubowski w rocz. śm.   

18.30

† Walter Kinalczyk – greg.

 

 

26.06.2019 r. – Środa

6.30

† Walter Kinalczyk – greg.

7.00

† Władysław i Anna Lebda z synem

 

† Kazimierz Olszewski – od bratanka Grzegorza z rodziną

9.00

† Joanna Bryła – od męża Jana

18.30

– zbiorowa za zmarłych

 

† Aleksandra Szałaśna – od Kazimierza i Krystyny Szałaśny z rodziną

 

† Tadeusz Woźniak – od Zarządu i Dyrektorów Węglokoks Energia sp zoo  

 

† Jan Jastrzębski – od rodziny Kuligów i Gawronów z Tymbarku

 

† Józef Szymonik – od siostrzenicy Joanny Szafraniec   

 

† Roman Pikuła – od koleżanek córki

 

† Zdzisław Piwczyk – od Małgorzaty Bociągi-Szot i pracowników kancelarii komornika w Oświęcimiu

 

† Tadeusz Nowotarski – od sąsiadów z ul. Budowlanych 4

 

† Marek Faber – od kolegów z Firmy Chemorozruch

 

† Stanisława Data – od koleżanki Wandy Janik z rodziną  

 

† Jan Płatacz z ok. imienin – od żony i dzieci   

 

† Maria Sady – od koleżeństwa córki Ireny z PZ nr 4 w Oświęcimiu

 

† Emilia Piskorz – od Janiny Piskorz z rodziną

 

† Wanda Brzozowska – od rodzin Jabłońskich i Mazur

 

† Anna Wilczak – od rodziny Kasperków, Żemłów, Szymoników, Wąsików

 

† Tadeusz Babiuch – od sąsiadów z ul. Szpitalnej 80

 

† Tadeusz Jarosz – od Dyrekcji i rodziców kl. II b z Piotrowic  

 

† Lidia Polak – od Magdaleny Jedlińskiej z rodziną

 

† Wanda Biela – od chrzestnej Stefanii Żyłowej  

 

† Dorota Cieślak-Nalborczyk – od Lidii Janiga z rodziną

 

† Andrzej Weiss – od Aleksandry Wabnik

 

† Andrzej Stachura – od szwagra Stanisława i chrześnicy Pauliny z rodzinami

 

† Danuta Wiertel – od rodziny Kucharczyk

 

† Marek Przystał – od bratowej z dziećmi

 

† Wanda Gadowska – od Jadwigi i Roberta Michoniów

 

† Krzysztof Ledwoń – od Krzysztofa Kasperka z Osieka  

 

† Alicja Babicz – od Zofii i Władysława Centnar

 

† Adam Wojdyła – od rodziny Nyderek   

 

† Roman Łukawski – od rodziny Mydlarzów  

 

† Wojciech Grzyb – od kuzyna Marka Dobrowolskiego z rodziną   

 

† Jadwiga Cholewa – od Jasia  

 

† Marian Paszek – od Stanisława z rodziną   

 

† Józef Przejczowski – od syna Pawła z żoną i córkami

 

† Ryszard Nizioł – od siostrzeńców z rodzinami

 

† Zuzanna Mateja – od wnuczki Magdaleny z córkami

 

† Wanda Kowalska – od pracowników Pracowni Rehabilitacyjnej

 

† Antoni Stachura – od kuzynki Janiny Świątek i kuzyna Michała z rodziną  

 

† Łucjan Mazany – od rodziny Jadłowskich

 

† Zofia Czech z mężem i córką – od koleżanek Marii i Emilii

 

† Czesława Polak – od córki Kazimiery z mężem i synem Krzysztofem

 

† Bogusław Gasiński – od syna Marcina z rodziną

 

† Kazimierz Murzynowski z ok. urodzin i dnia ojca – od dzieci

 

† Janina Woźniak – od syna Jarosława z żoną  

 

† Helena Bibrzycka – od rodziny Zająców   

 

† Małgorzata Smolorz – od seniorów i opiekunek Dziennego Domu Pomocy w Oświęcimiu

 

† Krystyna Girzejowska – od swata  Edwarda z córkami

 

 

27.06.2019 r. – Czwartek

6.30

- o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP Nieustającej Pomocy dla Członkiń Róży i ich rodzin oraz za zmarłe Członkinie

 

† Walter Kinalczyk – greg.

7.00

- w int. Aleksandry z ok. 30 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie i dalsze łaski

9.00

- w int. Grażyny i Jarosława w 20 rocz. ślubu o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie – od siostry

 

- o zdrowie i Boże błog. dla Zofii Kozdroń – od sąsiadki

18.30

– zbiorowa za zmarłych

 

† ks. kan. Stanisław Górny

 

† Stanisław Ligęza – od Stefanii i Grzegorza Minol

 

† Władysława Sobczak z synami i zięciem

 

† Zdzisław Zając – od Anny Chmielowiec z rodziną  

 

† Stanisława i Zenobiusz Śmiechowscy – od córki Beaty z dziećmi  

 

† Roman Pikuła – od koleżanek córki

 

† Maria Harasymowicz – od Stańczyków i Agnieszki z Polanki  

 

† Maria Korzeniowska – od Marii i Małgorzaty Faber   

 

† Wanda Szczepańska – od sąsiadów z klatki nr 39  

 

† Franciszek Juraszek – od Henryka Jarco z rodziną  

 

† Patryk Wanat – od Sary

 

† Katarzyna Pacyga – od Beaty Jurkiewicz z rodziną  

 

† Anna Szatkowska – od koleżanek KWK „Piast”  

 

† Emilia Drabik – od męża, dzieci i wnuków   

 

† Olga Węgrzyn – od sąsiadów z ul. Staffa 5  

 

† Zofia Kawczak – od Heleny Zając  

 

† Władysława Obstarczyk – od Józefa Żaka z rodziną  

 

† Czesława Szumieł – od rodziny Budziło

 

† Tadeusz Jarosz – od uczniów i rodziców kl. II b z Piotrowic  

 

† Zofia Durka – od rodziny Murzyn  

 

† Andrzej Weiss – od sąsiadów z klatki nr 2

 

† Krzysztof Skrzek – od rodziny Klimas z Lubnia

 

† Kazimierz Olszewski – od Kasi i Romana Czech  

 

† Edward Śreniawski – od Doroty i Stanisława Krawczyk

 

† Alicja Babicz – od Joanny Kramarczyk z Frankiem  

 

† Ryszard Nizioł – od siostrzeńców Marcina, Pawła, Wojciecha

 

† Cecylia Kotlarczyk – od Drążkiewiczów

 

† Władysława Sajdak – od męża i córki  

 

† Franciszka Brzeczkowska – od chrześniaka Stanisława z rodziną  

 

† Janina Koczur – od syna Sławka z rodziną  

 

† Maria Trenda – od Marka i Ewy Hertig

 

† Bogusław Gasiński – od szwagra Wojciecha z rodziną  

 

† Zbigniew Mikołajewski – od sąsiadów z bloku

 

† Emil Juda – od sąsiadów z bloku

 

† Zbigniew Lisowski w 14 rocz. śm. – od żony i dzieci  

 

† Marcin Pudełko – od babci Józi

 

† Zofia Żurek od rodziny Żurek z Tarnawy

 

† Krystyna Girzejowska – od kuzynki Magdy i kuzyna Stanisława

 

 

28.06.2019 r. – Piątek

6.30

† Walter Kinalczyk – greg.

 

† Piotr Jarzyna i zmarli z rodziny Jarzyna

7.00

† Władysław Obstarczyk – od syna Adama z żoną

9.00

† Eliza Góra – od mamy  

18.30

- o Boże błog. dla Członków Honorowej Straży NSPJ w dniu Święta Patronalnego oraz ich rodzin, a radość nieba dla zmarłych Członków

 

† Kazimierz Olszewski – od żony

 

† Ala, Zbigniew, Tymoteusz Stróżyk – od mamy i żony

 

 

 29.06.2019 – Sobota

6.00

† Paweł Sikora w dniu imienin – od rodziców

7.30

† Franciszek Juraszek – od Dyrekcji i Pracowników SP nr 2 w Oświęcimiu

9.00

† Walter Kinalczyk – greg.

17.00

- dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i potrzebne łaski

18.30

† Józefa Sulka – od męża, dzieci i wnuków

 

 

30.06.2019 r. – Niedziela

6.00

† Sylwester Baluś – od mamy i brata

7.30

† Wanda Smurzyńska z córką Izabelą i siostrą Renią – od rodziców

9.00

† Lucyna Stanek z rodzicami, teściem Leonem i zmarli z rodziny – od męża z dziećmi

10.00

† Emil Kasperczyk z rodzicami

10.30

† Walter Kinalczyk -greg.

12.00

† Władysława i Piotr Sołtys z ok. imienin – od rodziny

13.15

† Mieczysław Zieliński z ojcem Zygmuntem – od rodziny

16.30

† Zofia i Stanisław Majerscy z córką Genowefą z mężem i synami Kazimierzem z żoną, Stanisławem z żoną i zięciem Piotrem

19.00

† Marek Kolasa oraz Lilianna Walusiak – od siostry Lucyny z rodziną

D. E.

† Józefa, Danuta, Marcin, Feliks, Jerzy – od rodziny